Red Sheet Israel

כישורי משא ומתן הם יכולת נרכשת, לא מולדת. למרות שישנם אנשים המציגים יכולות טבעיות בניהול משא ומתן, החוויה נתפסת כמשימה קשה ומאיימת.
גישה למשא ומתן הכוללת תכנון מעמיק וטקטיקות אפקטיביות, יכולה לשפר משמעותית את התוצאה.

RedSheet® מספקת לארגונים תוכניות הדרכה וכלים מנצחים לניהול משא ומתן. היישום של שיטת RedSheet® שלב אחר שלב, מקנה הרגלים נכונים ומסייע בכניסה לתהליך משא ומתן עם הסיכויים הטובים ביותר להצלחה. התאוריות והמתודולוגיה הוכיחה את עצמה בחברות רבות ברחבי העולם.

צוות RedSheet® ישראל מחויבים לספק את הכלים והטקטיקות, הדרושים לטיפול במשא ומתן מורכב וקשה, בביטחון ובנחישות, תוך הבאת ניסיונם העשיר במשא ומתן הן מצד הרכש והן מצד המכירות.

התוכנית מקנה ידע תאורטי ותהליך מובנה, שמבוסס על אותם אתגרים שארגונים ישראלים ובינלאומיים מתמודדים עמם. קורסי ההכשרה האינטנסיביים שלנו המועברים ע”י מרצה באונליין או בסדנאות פרונטליות, ישנו את הדרך בו תנהלו את המשא ומתן הבא שלכם.

התוכנית

RedSheet-W

גישת RedSheet® מספקת תוכנית מפורטת, שלב אחר שלב, לכל תרחיש אפשרי במשא ומתן. השיטה מלמדת טקטיקות מנצחות, המגבירות את הבטחון העצמי ומשאירה את השליטה בתהליך המשא ומתן בידיים שלך. התוצאה היא ביצועים אישיים ושיתוף פעולה בין צוותי טובים יותר, ותהליך משא ומתן משופר .

negotitation-2

תוכנית ההכשרה וההטמעה שלנו עושה שימוש בכלי התכנון של RedSheet®

תוכניות ההדרכה אונליין והסדנאות הפרונטליות שלנו נתמכות בערכות לימוד מגוונות וכלי ניהול של RedSheet ערכות אלו כוללות את משפחת כלי התכנון של RedSheet, ואת גיליונות העבודה של RedSheet, המאפשרים מיקוד ויזואלי בתכנון תהליך המשא ומתן. פעולה המאפשרת לצוותים שלכם, עבודה על פי שלבים ברורים, לקראת תוצאה מנצחת במשא ומתן פרטני.

הבחירה שלנו בגרסאות שונות של גיליונות RedSheet , מספקת מגוון רחב של אפשרויות המותאמות לסוגים שונים של תהליכי משא ומתן ביניהם: RedSheet שהיא גישה תכנונית בת 15 שלבים, המיועדת למשא ומתן בעל ערך רב, מורכב ו/ או רב צוותי; גרסת ה- Red Sheet Lite בת 6 הצעדים, מבוססת על התהליך המקורי, אך מותאמת כך שתתאים למשא ומתן פחות מורכב ויומיומי; גרסת ה- Nano Sheet תומכת באופן מושלם בתהליך משא ומתן פשוט או אינדיבידואלי.

Red Sheet Online

red-sheet-2

פלטפורמת המשא ומתן הדיגיטלית, פורצת הדרך שלנו, Red Sheet Online, היא ערכת עבודה מקיפה לכל מי שעוסק במשא ומתן מקצועי. הפלטפורמה המקוונת מאגדת את כל הדרוש לאנשים, צוותים או ארגונים, בכדי לשפר את יכולת המשא ומתן שלהם ולהבטיח תוצאות מנצחות בכל עסקה.

Red Sheet Online כוללת גרסה של כל אחד מכלי RedSheet, RedSheet Light ו – RedSheet Nano – המנחים צעד אחר צעד את תהליכי התכנון, הניהול והביצוע של משא ומתן מכל סוג שהוא ובכל רמת מורכבות.
מעבר לכך, הכלים המקוונים של RedSheet מספקים תמורה גדולה אף יותר. בתוך הכלים המקוונים של RedSheet תוכלו למצוא סרטונים ומגוון מערכי הדרכה ללמידה מרחוק, המאפשרים למידה דיגיטלית אינטראקטיבית בזמן הנוח לכם.
בנוסף, מציעה הפלטפורמה המקוונת שפע של כלים, כולל תבניות, מדריכים מקוצרים, ערכת מידע מפורט לניהול משא ומתן רב תרבותי המנתח מעל 50 מדינות מהיבט המשא ומתן וספריה של 100 טקטיקות וטכניקות בניהול משא ומתן.

למידע נוסף

כלים ותשתיות ארגוניות

הכשרות, ימי עיון וסדנאות

הכשרות משא ומתן לחברות עסקיות וגופים ציבוריים, המותאמות אישית לצרכים ומבוססים על המתודולוגיה והפלטפורמה של RedSheet. המדריכים הם מומחים בתחומם וניהלו אין ספור תהליכי משא ומתן גלובליים עם חברות מובילות ברחבי העולם, הסדנאות מועברות ע"י מרצה בכיר באונליין כסדרה של מודולים או באופן פרונטלי כאירוע כיתתי או שילוב של השניים.

Public Course - Online | Negotiation

Red Sheet – Advanced – Online Public Course – June & July 2024

CPD Certified

This online advanced course, scheduled for 24-25 June, 1-2 and 15-16 July 2024, offers the theory and tactics to enable outstanding negotiation results. View Course

Training Course | Negotiation

Introduction Red Sheet Nano

CPD Certified

This course provides an introduction to negotiation planning with practical training. Includes a simple team-based role play. View Course

Training Course | Negotiation

Red Sheet Lite

CPD Certified

This training course is based on our Red Sheet Lite process and includes essential negotiation planning, together with extensive practical training including a full role play. View Course

Training Course | Negotiation

Intensive Red Sheet

CPD Certified

This course is based around the Red Sheet tool and includes most of the content found on the Advanced course, but with a shorter role play negotiation. View Course

Training Course | Negotiation

Advanced Red Sheet

CPD Certified
IFPSM Accredited

Our most popular negotiation course, this Red Sheet advanced training is for anyone who is serious about negotiation. View Course

Training Course | Negotiation

Advanced+ Red Sheet

This course applies Neuro-Linguistic Programming (NLP) practice to provide ‘next stage’ advanced training for those already proficient in Red Sheet®. View Course

רוצים לשמוע יותר

לפרטים נוספים על קורסי האונליין וסדנאות פרונטליות אנא צרו קשר במספר:
972-52-3570396+
972-52-3691195+
או מלאו את הטופס בקישור ונחזור אליכם בהקדם.

צור קשר